اکسس پوینت میکروتیک cAP ac با نام تجاری RBcAPGi-5acD2nD یکی از اکسس پوینت های قدرتمند شرکت محبوب میکروتیک است. این اکسس پوینت امکان نصب به صورت سقفی و یا بر روی دیوار را دارد. پوشش سیگنالی مناسب این اکسس پوینت باعث شده تا بیشتر کاربران این Access point را در محیط هایی چون بیمارستان ها، فرودگاه ها، هتل ها و مراکز فروش مورد استفاده قرار دهند.

این روتر دارای یک اتصال رادیویی بی سیم دو بانده است که از دو باند فرکانسی 2 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز در 802.11ac و بالاتر پشتیبانی می کند. برد 360 درجه را فراهم می کند. این دستگاه به سیستم عامل Mikrotik RouterOS Level 4 مجهز شده است.


هنگامی که رادیو از حالت تکرارکننده پشتیبانی می‌کند، دو پورت اترنت به شما این امکان را می‌دهند که شبکه خود را با کابل گسترش دهید، حتی اگر به منبع تغذیه PoE نیاز باشد، زیرا cAP ac از ورودی PoE 802.3af/at در اولین پورت و خروجی PoE غیرفعال در پورت پشتیبانی می‌کند. پورت دوم این دستگاه همچنین از شتاب سخت افزاری IPsec پشتیبانی می کند.


cAP ac مجهز به دو پورت اترنت است که به شما امکان می دهد دستگاه دیگری را برای گسترش بیشتر شبکه خود متصل کنید.

نقطه دسترسی بی سیم cAP ac (بین المللی) MikroTik از باندهای 2412-2484 مگاهرتز و 5150-5875 مگاهرتز پشتیبانی می کند. محدوده فرکانس خاص ممکن است توسط مقررات ملی محدود شود.

تیم فنی بیستون از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و دریافت مشاوره تخصصی و سفارش انجام تنظیمات دستگاه برای یک انتخاب هوشمندانه که شایسته نیاز کاربر باشد را فراهم میسازد,شما می توانید از طریق پنل کاربری خود با بخش فنی در ارتباط باشید.


کد محصولRBcAPGi-5acD2nD
معماریARM 32bit
پردازندهIPQ-4018
لایسنس میکروتیک4
سیستم عاملRouterOS
حجم رم128مگابایت
حجم ذخیره سازی16 مگابایت
پورت شبکه 10/100/10002