برای مشاوره تخصصی خرید تجهیزات با ما تماس بگیرید

بایگانی نوشته‌ها


بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ

بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است که هر ساله با حضور فعالان این حوزه در برگزار می‌شود. این نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک که با عنوان الکامپ شناخته می‌شود همه ساله در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و لقب پربازدید ترین نمایشگاه تخصصی در میان نمایشگاه‌های ایرانی را از آن خود کرد. نمایشگاه بین المللی الکامپ بهترین مکان برای معرفی محصولات جدید حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در ایران است که فرصت خوبی را برای ملاقات و تعامل میان عرضه کنندگان و بازدیدکنندگان بخش‌های مختلف ایران و جهان فراهم می‌کند.

معرفی نرم افزار   Network Monitor

معرفی نرم افزار Network Monitor

Network Monitor  نرم افزاری حرفه ای برای نظارت و تحلیل ترافیک داده های شبکه در سیستم عامل ویندوز است. با کمک این برنامه می توان تمام داده هایی که کامپیوتر شما از طریق IP روی شبکه تبادل می کند، تحلیل، آنالیز، ذخیره، نمایش و پاسخ بدهد. این نرم افزار برای ارتباطات LAN و نرم افزارها و سرویس های اینترنتی نیز موفق عمل می کند و می تواند نرم افزارهای شبکه ای که به صورت مخفی توسط ویروس ها و یا تروجان ها ساخته شده باشد، پیدا کرده و دسترسی آن ها را محدود کند.

نقد و بررسی روتر میکروتیک مدل + CCR1009-7G-1C-1S

نقد و بررسی روتر میکروتیک مدل + CCR1009-7G-1C-1S

روتر میکروتیک مدل + CCR1009-7G-1C-1S که با نام تجاری Mikrotik  CCR1009-7G-1C-1S+ Router توسط شرکت میکروتیک به بازار عرضه شده است. روتر میکروتیک مدل + CCR1009-7G-1C-1S  با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد ایجاد پهنای باند گسترده برای کاربران در نظر گرفته شده است که یکی از کالا های پرطرفدار کمپانی میکروتیک می باشد  و باید گفت که یکی از روترهای پر سرعت و پرقدرت بازار است و با استفاده از تجهیزات پیشرفته طراحی و تولید شده است.

Microsoft Exchange Server چیست؟

Microsoft Exchange Server چیست؟

در دنیای امروزی ما به وسایل و برنامه های زیادی برای سرعت بخشیدن به انجام کارها نیاز داریم. اگر در وسط یک مهمانی مدیرتان با شما تماس بگیرد و تاکید كند همین حالا باید ایمیل ها را چک كرده و به آن ها پاسخ دهید چه کار می كنید؟

معرفی نرم افزار  TeamViewer

معرفی نرم افزار TeamViewer

TeamViewer، نرم افزار کنترل از راه دوری است که این امکان را چه از طریق رایانه شخصی و چه از طریق موبایل و تبلت فراهم می کند تا بتوانید وارد رایانه ای شوید که شاید هزاران کیلومتر با شما فاصله دارد.