برای مشاوره تخصصی خرید تجهیزات با ما تماس بگیرید

بایگانی نوشته‌ها


نقد و بررسی دستگاه رادیو وایرلس RBDynaDishG-5HacD

نقد و بررسی دستگاه رادیو وایرلس RBDynaDishG-5HacD

RBDynaDishG-5HacD با نام تجاری DynaDish 5 از معماری MIPSBE بهره می برد. یک دستگاه رادیو وایرلس قدرتمند و با توان بالا در فرکانس 5 گیگاهرتز مبتنی بر استاندارد بی سیم   802.11 ac می باشد که برای کار در شبکه های بیرونی در ارتباط های نقطه به نقطه در مسافت های طولانی و یا برای بکارگیری به عنوان تجهیزات سمت کاربر یا کلاینت در ارتباط های یک نقطه به چند نقطه طراحی و تولید شده است . این رادیو از ساختار یکپارچه رادیو و آنتن تشکیل شده است و قدرت گیرندگی آنتن این دستگاه  25dbi  تکنولوژِی ( MIMO 2*2 ) با زاویه تابش 8 درجه در حالت عمودی و افقی میباشد .

با ترکیب ویندوز، اندروید و لینوکس سیستم عامل Orange Pi معرفی شد

با ترکیب ویندوز، اندروید و لینوکس سیستم عامل Orange Pi معرفی شد

یک شرکت چینی  اقدام به معرفی یک‌سیستم عامل به نام‌ Orange Pi OS کرده است که ترکیبی از اندروید، لینوکس و ویندوز است. این نرم‌افزار هم‌اکنون برای کامپیوتر Orange Pi 800 عرضه است و تمام قابلیت‌های سه سیستم عامل فوق را یکجا ارائه کرده است. ‌

چند دستور کاربردی Command Prompt که باید بلد باشید

چند دستور کاربردی Command Prompt که باید بلد باشید

 خط فرمان یا Command Prompt یکی از قوی‌ترین و بهترین ابزارهای ویندوز است که اگرچه به آرامی از رابط کاربری ویندوز محو شده است، اما بسیاری از کاربران قدیمی، حرفه‌ای و افرادیکه تمایل بیشتری به دستورات ویندوز دارند همچنان از آن استفاده می‌کنند.برای دسترسی به کامند پرامپت در نوار جستجوی ویندوز عبارت Command Prompt را تایپ کرده و روی اولین گزینه کلیک کنید. البته می‌توانید از پاورشل PowerShell هم استفاده کنید که نسخه پیشرفته‌تر کامند پرامپت محسوب می‌شود. حالا که نحوه باز کردن Command Prompt را یاد گرفتید، تا پایان همراه گروه بیستون باشید تا با دستورات کاربردی CMD آشنا شوید.